• Rekrutacja 2023/2024

• 01.03.2023 20:56
        • Informacje o postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Myśliwcu na rok szkolny 2023/2024

•

Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminy składania dokumentów do oddziału przedszkolnego.

L.p.

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu uzupełniającym

1.

Złożenie wniosku do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

01.03.2023r.
          - 27.03.2023r.

29.05.2023r.
          - 02.06.2023r.

2.

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

do 31.03.2023 r.

do 07.06.2023r.

3.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

05.04.2023r.

12.06.2023r.

4.

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

12-17.04.2023r.

14-16.06.2023 r.

5.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

21.04.2023r.

20.06.2023r.

Do oddziału przedszkolnego przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły na podstawie wniosków rodziców (prawnych opiekunów). Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły podstawowej mogą być przyjęci do oddziału przedszkolnego po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami.

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego - MS Word.docx, pdf

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego -  MS Word.docx, pdf

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego - MS Word.docxpdf

Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminy składania dokumentów do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej

L.p.

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu uzupełniającym

1.

01.03.2023r.
          - 27.03.2023r.

29.05.2023r.
          - 02.06.2023r.

2.

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjecie do oddziału przedszkolnego i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

do 31.03.2023r.

do 07.06.2023r.

3.

05.04.2023r.

12.06.2023r.

4.

12-17.04.2023r.

14-16.06.2023r.

5.

21.04.2023r.

20.06.2023r.

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły na podstawie zgłoszenia rodziców (prawnych opiekunów). Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami.

Zgłoszenie do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej - Word.docx, pdf
          (dzieci zamieszkujące w obwodzie szkoły)

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej - MS Word.docx, pdf
          (dzieci z poza obwodu szkoły)