• Wydarzenia klasy 0-III

• Tydzień mózgu

• 19.03.2023 20:52
      • W dniach 13 – 17 marca 2023r w klasach I – III oraz w oddziale przedszkolnym oraz w klasach 4-8 podejmowane były różnorodne działania w ramach akcji szkolnego "Tygodnia Mózgu".
      • W poniedziałek uczniowie uczestniczyli w zajęciach na temat budowy mózgu i jego funkcji. Wykonywali też plakaty tematyczne oraz szukali w różnych źródłach odpowiedzi na pytanie: Jak dbać o swój mózg?

We wtorek odbyła się akcja „Przerwa na relaks”. Podczas jednej z przerw uczniowie słuchali muzyki relaksacyjnej - idealnej do nauki, pracy i koncentracji oraz  pozytywnie wpływającej na pracę i regenerację mózgu.

W środę dzieci z klas II i III zajadały się podczas przerw smacznymi i zdrowymi nasionami słonecznika, migdałami, pestkami dyni i orzechami, pokazując w ten sposób, że wiedzą, jak prawidłowo odżywiać swój mózg i pobudzać go do działania.

Czwartek 16 marca uczniowie klas 4-8 podczas przerw rozwiązywali różne rebusy, zagadki, zadania, krzyżówki pobudzające pracę mózgu. Na godzinach wychowawczych uczniowie oglądali filmy zaproponowane przez organizatorów projektu oraz grali w gry planszowe.

17 marca uczniowie gimnastykowali swój mózg poprzez rozwiązywanie zagadek, rebusów i łamigłówek oraz udział w zabawach rozwijających pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Tego dnia dzieci udały się również na przemarsz po najbliższej okolicy szkoły, aby nieco dotlenić swój mózg.

Galeria:

• Zdjęcia klasowe 2022/2023

• Odział przedszkolny

• Wychowawca: mgr Monika Łukasik

Klasa liczy: 13 dziewcząt i 8 chłopców. Razem 21 uczniów.
      • Klasa Ia

mgr Malwina Daniszewska

Klasa liczy 6 dziewcząt i 8 chłopców. Razem 14 uczniów.
      • Klasa Ib

• Wychowawca: mgr Edyta Nadolska

Klasa liczy 6 dziewcząt i 9 chłopców. Razem 15 uczniów.
      • Klasa II

mgr Małgorzata Banaś-Rajca

Klasa liczy 14 dziewcząt i 10 chłopców. Razem 24 uczniów.
      • Klasa III

mgr Małgorzata Wzorek

Klasa liczy 9 dziewcząt i 11 chłopców. Razem 20 uczniów.

• Inne media